Fiber optik Patch Kablosu Kablo, LC/pc-FC/PC, 3.0mm, Tekli 9/125, Dubleks, LC FC 40 Metre

Fiber optik Patch Kablosu Kablo, LC/pc-FC/PC, 3.0mm, Tekli 9/125, Dubleks, LC FC 40 Metre

Varlıkta
₺ 32.00
Ürünün miktarı:

Fiber patch kablo kablo, lc/pc-fc/pc, 3.0mm çap,Singlemode 9/125, dubleks, 40 metre
Not : Uzunluğu ve bağlayıcı özelleştirilebilir, pls çekinmeyin tırnak için bana ulaşın.
Teknik özellikleri :
parametrebirim Fc, sc, lc/zırhlı fiber patch kablosu St, mu MT-RJ, mpo E2000smmmsmmmsmmmsmpcupcapcpcpcupcpcpcupcpcpcapc Ekleme kaybı( tipik)db& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.3geri dönüş kaybıdb Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 60 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 35 Ve ge; 55 Ve ge; 75çalışma dalgaboyunm1310,15101310,15101310,15101310,1510değiş tokuşdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2titreşimdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2çalışma sıcaklığı°; c- 40~75- 40~75- 40~75- 40~75depolama sıcaklığı°; c- 45~85- 45~85- 45~85- 45~85kablo çapımm& phi; 3. 0,& phi; 2. 0,& phi; 0.9& phi; 3. 0,& phi; 2. 0,& phi; 0.9& phi; 3. 0,& phi; 2. 0,& phi; 0.9& phi; 3. 0,& phi; 2. 0,& phi; 0.9
Sipariş bilgileri :
Fiber optik konnektör : lc, st, fc, sc, MTRJ, din, d 4, E2000, mpo Halka arayüz tipi : apc,pcupc Elyaf çekirdekleriyle : simpleks, dubleks Fiber türü; multimode( 50/125)/( 62.5/125), Singlemode( 9/125) Elyaf çapı( mm) : & phi; 0. 9,& phi; 2. 0,& phi; 3.0 Kablo uzunluğu; özelleştirmek nakliye Biz tüm öğeleri gemi dünya çapında üzerinden ücretsiz ekonomi nakliye.Tüm ithal vergi ve sorumluluğundadır alıcı.ürün sevk alıcı ve rsquo; s teyit adresine Pazartesi-Cuma( hafta sonu ve tatil hariç) Lütfen kontrol ediniz teslimat adresi önce dikkatlice ödeme. Istiyorsanız değiştirmek adresi, pls bize ulaşın, aksi, herhangi bir değişiklik bilgi göz ardı edilebilir bir kez sevk ve zwj;          Not : ve zwj;öğe sevk edilecektir hk;
Nakliye süresi değişir 3 ile 25 işgünü : Usa/ana europeancountries 10~15working gün Diğer ülkelerde 15~25working gün Acil talep, pls tür seçin DHL gibi ekspres, ups, Fedex ve benzeri.çünkü liste kısıtlamaları, vermedi yüklemek birçok öğe.Toplu alıcılar lütfen ihale öncesi bizimle irtibata!!!!!!!!     garanti ve döner Biz 1 yıl yedek ve 3 yıl bakım garanti.Garanti yanlış kullanımı kapsamaz, fiziksel hasar, su hasarı, kaybı, veya hırsızlık.

Ürün verisi

Marka Adı:
EB-LINK
Model Numarası:
EBSD6LCFC040
Condition:
New
Cable Length:
40meters
Connector A:
LC
Connector B:
FC
Cable Type:
Duplex
Core gladding diameter:
9/125
Fiber Type:
Singlemode
Color:
Yellow
Fiber Diameter:
3.0mm
Customize:
Support

En İyi Kalifiye Kategori